147 відгуків
интернет-магазин «ОПТовый»
+380 показати номер
+380 показати номер
+380 показати номер

Захист

Захист

За твердженнями лікарів-травмологов, з першими ознаками літа пори лікарню надходять перші жертви вуличних видів спорту. Частими відвідувачами лікувальних закладів є велосипедисти та скейтери. А ось ролерам потрібен окремий абонемент. Як же вберегти любителів роликових ковзанів? Який захист для роликів краще?

Захисний шолом – кращий друг ролера!

Перше, що повинен зробити розсудлива людина після покупки роликів – купити захисний шолом. Його основне завдання полягає в пом'якшенні сили удару. На диво, захисний шолом найчастіше ігнорують. Ваша дитина любить ролики? Треба придбати йому захисний шолом для дітей.

Налокітники і наколінники – захист для роликів

Крім голови, уразливих місць ролера – маса. Але те, що Ви точно ніколи не захочете собі зашкодити - це коліна та лікті. Відповідно, налокітники і наколінники невід'ємна захист для роликів. Подібна екіпірування реально захищає дитину від травм

Защита для роликов – это хорошо, но как и где купить?

 При покупке защиты для роликов комфорт, удобство и внешний вид – вопросы второстепенные. При выборе защитного шлема, наколенников и нарукавников следует руководствоваться специальными таблицами (размерными сетками).

Лучше обратиться к специалисту, который точно подскажет и подберёт необходимые  элементы защитной экипировки. Такую возможность предоставляет магазин ОПТовый. Богатый ассортимент налокотников, наколенников и шлемов позволит Вам обеспечить себя или своего ребёнка обязательной защитой.

Нехай цей сезон принесе вам тільки хороші враження.